자유게시판

روشهای آسان درمان سردرد از لینک سازی خارجی

페이지 정보

작성자 Shela Naugle 작성일 23-11-17 22:34 조회 10 댓글 0

본문

در این قسمت از آموزش ساخت لینک به این موضوع مهم میپردازیم که از چه روشهایی میتوان از سایتهای دیگر بک لینک دریافت بک لینک کرد؟ پیدا کردن وب­سایت­ هایی که به شما اجازه ایجاد یک گست پست را می­دهند از طریق جستجو در گوگل. هدف اصلی این کار جایگزین کردن لینک­های خراب با لینک­های فعالی است که به مطالب موجود در وب­سایت شما ارجاع می­دهند.

backlink-tips-1.jpgبه جای اینکه زحمت نوشتن، ذخیره کردن و دوباره ویرایش کردن متن را تحمل کنید میتوانید در مورد موضوعی که میخواهید صحبت کنید و بک لینک هم بگیرید. رفتم پیش یک دیجیتال مارکتر که تخصصش فضای سوشیال بود توی دبی صحبت کردم و براش داستان را تعریف کردم.

پس قبل از لینک سازی ابتدا به کمک ابزار Mozbar و لینکدین یا Ahrefs از عدم اسپم بودن یک سایت مطمئن شده، سپس برای خرید بک لینک از آن سایت تصمیمگیری نمایید. در این متد شما اینفوگرافیک­ها را در وب­سایت خود ایجاد می­کنید و به جای آنکه از دیگر وب­سایت­ها خواهش کنید که این اینفوگرافیک­ها را در وب­سایتشان قرار دهند، با روشی منافع آنها را در این مساله در­گیر می ­کنید و آنها را با این کار تطمیع می­کنید که اینفوگرافیک شما را در وب­سایتشان منتشر کنند و شما درازای آن به آنها اجازه می­دهید بک لینک سون بک لینک تا گست پست­ هایی را در وب­سایت شما قرار دهند.

 Тhіs has be en ⅽ reated by G SA C᠎ontent  Generаt᠎or​ Dеmover᠎sі᠎᧐n  شاید شما نمیتوانید توجیهی برای این موضوع که چرا آن وبسایت به شما لینک بدهد پیدا کرده، بهتر میباشد که این لینک را به جای یک لینک نامربوط تعیین کنید. لینکهای خارجی که به آن ها Bаck Links نیز گفته میشود، لینکهایی هستند که از سایر سایتها به لیست سایت های بک لینک رایگان سون بک لینک شما اشاره میکنند.

با ایجاد لینک های داخلی منطقی و کاربردی در سایت شما، به سایر صفحات سایت شما و در نتیجه محتوای آن، پویایی و رونق بیشتری بخشیده و علاوه بر اینکه باعث رتبهبندی مناسبتر شما در موتورهای جستجو میشود، کاربران نیز به راحتی به صفحات دیگر سایت شما دسترسی دارند.

댓글목록 0

등록된 댓글이 없습니다.

Copyright © suprememasterchinghai.net All rights reserved.